Płatność kurierowi i darmowa wysyłka

Ocena 4,88/5

5/5

PROFESJONALNY ZESTAW

Kompletny zestaw patelni z tytanu, wyjątkowo wytrzymały i odporny na zarysowania, odpowiedni do wszystkich typów płyt grzewczych i płyt grzewczych

Valutazione  4.88/5

5/5
OSTATNIE 6 SZTUK
zł349,00

(invece di zł649)

Darmowa wysyłka w ciągu 24/48 godzin i płatność przy odbiorze!

Gotuj łatwo, szybko i z 88% mniejszą ilością tłuszczu

Nasze słoneczne lampy uliczne składają się z fotowoltaicznego systemu wytwarzania energii, systemu magazynowania energii i systemu sterowania oświetleniem, z monokrystalicznych krzemowych paneli fotowoltaicznych o wysokim współczynniku konwersji, charakteryzujących się współczynnikiem konwersji 25%, co zapewnia 100% oszczędności energii.

Włączają się automatycznie o zmierzchu i wyłączają o świcie. Poziomy jasności można dostosować za pomocą pilota, a światła są wyposażone w radarową wiązkę wykrywającą.

NACZYNIA WYSOKIEJ JAKOŚCI

Wyposażony we wszystko, czego potrzebujesz do przygotowania soczystych potraw, ten zestaw naczyń kuchennych zachwyca długotrwałą wydajnością i nienaganną wydajnością.

Nigdy się nie zarysowują.

Dzięki skrupulatnej konstrukcji garnki i patelnie gwarantują równomierne rozprowadzanie ciepła, zapewniając doskonałe gotowanie. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz posiłek dla rodziny, czy gości, ten profesjonalny zestaw naczyń pozwoli Ci z łatwością tworzyć kulinarne przysmaki.

CERTYFIKOWANE MATERIAŁY I POWŁOKI

Cechą wyróżniającą nasze patelnie na tle konkurencji jest powłoka tytanowa, materiał certyfikowany i bezpieczny, gdyż jest odporny na zarysowania i wysokie temperatury, zapewniając trwałość i zużycie w czasie

GWARANCJA NA ŻYCIE

Nadaje się do wszystkich typów pieców: nagrzewa się szybko i równomiernie dzięki wydłużonej konstrukcji dna. Dno ze stali nierdzewnej o wysokiej przewodności magnetycznej umożliwia pracę naszych naczyń z powłoką nieprzywierającą na wszystkich płytach grzewczych, w tym na indukcji.

Skorzystaj z OFERTY SPECJALNEJ za jedyne zł349,00 z dostawą za pobraniem PRZED WYCZERPANIEM ZAPASÓW!

NASZA OFERTA OBEJMUJE:

Nasi klienci nie mogą się mylić...

5/5

4/5

3/5

2/5

1/5

Nasi klienci nie mogą się mylić...

647 recenzji

5/5

Marika Rispoli

5/5

Uwielbiam te patelnie! Robię recenzję na koncie męża! Ale jestem zakochany! Jedzenie zsuwa się z patelni!

Martina Stanzione

5/5
 

Giovanni Loffredo

5/5

Jestem osobą, która praktycznie mieszka w swojej kuchni. Gdybym mógł zarabiać na życie, zrobiłbym to. I mam nadzieję, że stanie się to w mojej najbliższej przyszłości lol. Ale przechodząc do tego niesamowitego zestawu naczyń, szczególnie podoba mi się większa okrągła patelnia, która przypomina garnek, patelnię i wok w jednym i ma małe dziobki z boku.

 

Alessia Rufi

5/5

To NAJLEPSZY zestaw naczyń kuchennych, jaki kiedykolwiek miałem! Bardzo wytrzymały, ale nie ciężki. Sprzątanie jest tak proste, że wydaje się nielegalne.

Antonio

5/5
 

Oferta do wyczerpania zapasów!

zł349,00

 

OSTATNIE 6 SZTUK
Please select a valid form

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAMÓWIENIA, A PÓŹNIEJ SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ JEDEN Z NASZYCH SPECJALISTYCZNYCH KONSULTANTÓW

Darmowa wysyłka w ciągu 24/48 godzin i płatność przy odbiorze

Badać. Ty wybierasz. Kupić.
Oferujemy niezawodną i wygodną platformę e-commerce, łączącą ludzi z produktami poprawiającymi ich codzienne życie.

Akceptujemy również:

Homelanet® – Copyright © 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone.